Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

PROJEKT APARTMÁNŮ EDEN LUHAČOVICE

Projekt apartmánů Eden Luhačovice
Ground Plan – Floor 1 and 2 – EDEN Apartments LuhačoviceO projektu

Aparmán B10Aparmán B8


Aparmán B9Náš projekt výstavby 17 apartmánů EDEN nabízí dokonalou rovnováhu moderního bydlení v samotném centru lázeňského města Luhačovice.

Nástavba bude realizována na okraji městské památkové zóny při ulici Masarykově. Nástavba využívá ploché střechy stávajícího obchodního domu z druhé poloviny minulého století. Na střechu je umístěno 17 typologicky podobných obytných jednotek, které vytvářejí kompaktní strukturu charakteru rodinných domů. Blízkost centra, dostupnost a zázemí občanské vybavenosti s propojením svébytné výrazové formy povyšuje celkově hodnotu bydlení v této žádané lokalitě.

K bytovým jednotkám je plánován přístup výtahem se schodištěm. Nástup do výtahu z prostoru nábřeží je umístěn na podélné ose nákupní pasáže, kde jsou k dispozici mimo jiné prodejna potravin ALBERT, drogerie SCHLECKER nebo lékárna. V suterénních prostorách stávajícího objektu obchodního domu budou provedeny stavební úpravy pro kryté parkování a zázemí jednotlivých bytů – sklepní kóje apod.

Nástavba (bytová jednotka)

Jedná se o objekty půdorysného tvaru L s pultovou střechou a částečně plochou zelenou střechou. V 1.NP se nachází zádveří se vstupem na toaletu, kuchyň s jídelnou propojenou s obývacím pokojem. Nedílnou součástí je venkovní obytná terasa, která je s interiérem propojena velkým posuvným oknem. Z obytného prostoru 1.NP se po schodišti vystoupí do podkroví s ložnicí a hygienickým zázemím.

Prostor mezi bytovými jednotkami vyplňují upravené trávníky a zeleň a jejich obyvatelům se tak nabízí dokonalé místo pro setkávání a odpočinek.

Projekt EDEN Luhačovice navrhovali architekti z ateliéru DUM-DUM, Ing. Arch. Josef Omelka a Ing. Arch. Bořek Knytl a celý komplex apartmánů je vytvořen tak, aby poskytoval budoucím uživatelům exkluzivitu, soukromí a styl.

Dokonalé spojení moderního bydlení v centru historických lázní

Lázně Luhačovice
– místo prvorepublikové noblesy a elegance, místo spjaté s přírodou, s příznivými klimatickými podmínkami, proslulé přírodními léčivými prameny, jsme vybrali pro náš projekt.Fotogalerie


Lokalita a umístění

Lázeňské město Luhačovice se nachází v jihovýchodní části České republiky, ve Zlínském kraji, na rozhraní Valašska a Slovácka. Celá lokalita se nazývá Luhačovické Zálesí a patří do Chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat.Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávícího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Na území Luhačovic vyvěrá 16 hydrouhličitanochlorido-sodných kyselek a jeden sirný pramen.
Luhačovické vody jsou pro vysoký obsah minerálních látek považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě a mezi nejznámější zdejší prameny patří Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen dr. Šťastného a Sv. Josefa.


Kavárna AlfaKavárna interiér


Mléčný bar

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.